HABERLER

BAYİLİK

BAYİLİK

SİZ DE SATIŞ AĞIMIZA KATILMAK İSTERSENİZ, info@atabartekstil.com MAIL ADRESİMİZE BAŞVURU DA BULUNABİLİR,DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Atabar Tekstil Yeni Yüzü ile Sizlerle

Atabar Tekstil Yeni Yüzü ile Sizlerle

Atabar Tekstil Yeni Yüzü ile Sizlerle; Atabar Tekstil iş elbisesi ve promosyon kıyafeti imalatı yapan firmamız aynı zamanda iş güvenliği malzemeleri toptan ve perakende satışı yapmaktadır. Endüstriyel iş elbiseleri ve promosyon kıyafetleri imalatında yaklaşık 10 yıldır hizmet sunan Atabar Tekstil bölge sanayilerine yönelik çalışmalarına devam ediyor.

İş Elbiseleri İmalatı

İş Elbiseleri İmalatı

Atabar Tekstil iş elbiseleri imalatı yaparak varolduğu günden beri söktördeki tüm yeni teknolojileri takip ederek kaliteli ürünler ve geniş ürün yelpazesi ile siz müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Kalite standartları çerçevesinde üretim yapan Atabar Tekstil ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini firmamızın vizyonunda yer almaktadır.

HAKKIMIZDA

Atabar Tekstil iş elbisesi ve promosyon kıyafeti imalatı yapan firmamız aynı zamanda iş güvenliği malzemeleri toptan ve perakende satışı yapmaktadır. Endüstriyel iş elbiseleri ve promosyon kıyafetleri imalatında yaklaşık 16 yıldır hizmet sunan Atabar Tekstil bölge sanayilerine yönelik çalışmalarına devam ediyor. Sektörde, Adana da bir firma olarak ulusal anlamda bir kalite standartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır. İş tulumu, pilot tipi tulum, askılı tulum, t-shirt polo çeşitleri, kot iş elbisesi, kot mont tipi iş elbisesi, özel üretim kot montlar, su geçirme, mont, polarlı ve kapitoneli anorak yelek, iş yeleği, safari yelek, şapka, bere, kaşkol. İş önlüğü, fırıncı önlüğü kargo pantolon kareli bayan iş önlüğü, ikaz yeleği, reflektörlü mont, baret, kep ve daha birçok ürünü, ürün gruplarının arasında sayabiliyoruz