İş Elbiseleri İmalatı İş Elbiseleri İmalatı

Atabar Tekstil iş elbiseleri imalatı yaparak varolduğu günden beri söktördeki tüm yeni teknolojileri takip ederek kaliteli ürünler ve geniş ürün yelpazesi ile siz müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Kalite standartları çerçevesinde üretim yapan Atabar Tekstil ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini firmamızın vizyonunda yer almaktadır.

Kalite standartlarına uygun olarak üretim yapan firmamız bu konuyo oldukça önem vermekte TSE-HYB belgelerinide şirketimize kazandırmıştır. Bu çerçevede kullandığımız kumaşları işleyerek ürünlerimizin kalitesine yansıtmaktayız. İş elbiseleri imalatında kullanılan kumaş çeşitleri kullanılacak alana ve sektöre göre farklılık göstermektedir. Örneğin iş güvenliği ve işçi sağlığı açısından %pamuklu gabardin kumaşlar  tercih edilmektedir. Yüzlerce özgün iş elbisesi modeliyle özel elbise tasarımlarıyla her söktöre hizmet vermeyi sürdürmektedir. 

  • ISO 9001:2008 Kalite politikasını benimsemiş, TSE-HYB Türk standartlarına uygun olarak üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
  • iş elbileri imalatı yapan firmalar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Birinci kalite kumaşlardan üretimini yaptığımız iş elbiseleri ve iş güvenliği elbiselerini her söktöre uygun özel tasarımlar yaparak insan sağlığını birinci planda tutuyoruz.


HAKKIMIZDA

Atabar Tekstil iş elbisesi ve promosyon kıyafeti imalatı yapan firmamız aynı zamanda iş güvenliği malzemeleri toptan ve perakende satışı yapmaktadır. Endüstriyel iş elbiseleri ve promosyon kıyafetleri imalatında yaklaşık 16 yıldır hizmet sunan Atabar Tekstil bölge sanayilerine yönelik çalışmalarına devam ediyor. Sektörde, Adana da bir firma olarak ulusal anlamda bir kalite standartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır. İş tulumu, pilot tipi tulum, askılı tulum, t-shirt polo çeşitleri, kot iş elbisesi, kot mont tipi iş elbisesi, özel üretim kot montlar, su geçirme, mont, polarlı ve kapitoneli anorak yelek, iş yeleği, safari yelek, şapka, bere, kaşkol. İş önlüğü, fırıncı önlüğü kargo pantolon kareli bayan iş önlüğü, ikaz yeleği, reflektörlü mont, baret, kep ve daha birçok ürünü, ürün gruplarının arasında sayabiliyoruz. iş elbisesi satan firmalar arıyorsanız doğru adrestesiniz.