Kayseri İş Güvenliği Malzemeleri Kayseri İş Güvenliği Malzemeleri

Kayseri İş Güvenliği Malzemeleri İş Kıyafetinde bölgede lider firma olarak müşterilerimizin çalışma ortamlarında ihtiyaç duyduğu KKD (Kişisel Koruyucu Donanım)’ları da sağlıyoruz. Mevzuata uygun ve kaliteli KKD’leri müşteri isteklerine göre temin edebildiğimiz gibi stoklarımızdaki modellerden temin edebiliyoruz. KKD donanımlar iş kıyafetini profesyonellik ve güvenlik açısından tamamlayıcı malzemelerdir. Kişisel Koruyucu Donanımlar İş Sağlığı ve Güvenliği alanında son tedbir olarak düşünülse de çalışanın zarar görmesini önlemede ilk bariyer olabilir. Bu konuyu da önemsiyoruz ve insana yaraşır çalışma koşullarının sağlanmasında kıyafet ve kişisel koruyucu donanımda üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. İş güvenliği malzemeleri satan firmalar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kaliteli iş güvenliği malzemeleri Atabar Tekstil ile tedarikini sağlayabilirsiniz. Kayseri İş Güvenliği Malzemeleri

Kayseri İş Güvenliği Malzemeleri

İş güvenliği Malzemeleri ve iş güvenliği elbiseleri; Kişisel koruyu donanım, bir veya birden fazla sağlık riskine karşı kişilere giyilmek ve takılmak suretiyle önleyici ekipmanlara verilan addır. Soğuğa veya sıcağa karşı koruyan iş güvenliği ayakkabıları ve iş güvenliği eldivenleri bunlara verilecek örnekler arasındadır. Atabar Tekstil olarak KKD(Kişisel koruyucu donanım) satışımız gün geçtikçe artmaktadır. İş güvenliği malzemelerimizin kalitesi KKD'nin insan sağlığı, can güvenliği, çevre ve tüketicinin korunması açısından sahip olunması gereken tüm özellikler sağlanmıştır. 

 
  • ISO 9001:2008 Kalite politikasını benimsemiş, TSE-HYB Türk standartlarına uygun olarak üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
 
Son yıllarda artış gösteren iş kazası vakalarının günümüzde azalmasını sağlayan ve  önleyici en önemli unsurlarından olan iş güvenliği malzemelerinin tedariğini Atabar Tektil olarak iş güvenliği elbiseleri üretimi, iş ayakkabıları, baret, şapkalı baret, ikaz yeleği, reflektörlü mont, iş eldivenleri, PVC çizmeler, toz gözlükleri, kaynakçı kıyafetleri, yağmurluklar, iş tulumları iş pantolonları  ve daha bir çok ürünü sizlere sunmaktayız. KKD iş güvenliği malzemelerinizin tamamını Atabar Tekstil olarak tedariğini sağlamktayız. Aynı zamanda her sektörde firmanızın iş elbiselerinin imalatını yapmaktayız.  Kalite standartlarına uygun olarak en kaliteli markaların iş güvenliği ürünlerini sizler için tedariğini sağlamaktayız. Yazlık ve kışlık bay bayan iş güvenliği kıyafetleri her ölçü ve bedende sizler için imatını yapıyoruz. 

 

Kayseri İş Güvenliği Malzemeleri


HAKKIMIZDA

Atabar Tekstil iş elbisesi ve promosyon kıyafeti imalatı yapan firmamız aynı zamanda iş güvenliği malzemeleri toptan ve perakende satışı yapmaktadır. Endüstriyel iş elbiseleri ve promosyon kıyafetleri imalatında yaklaşık 16 yıldır hizmet sunan Atabar Tekstil bölge sanayilerine yönelik çalışmalarına devam ediyor. Sektörde, Adana da bir firma olarak ulusal anlamda bir kalite standartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır. İş tulumu, pilot tipi tulum, askılı tulum, t-shirt polo çeşitleri, kot iş elbisesi, kot mont tipi iş elbisesi, özel üretim kot montlar, su geçirme, mont, polarlı ve kapitoneli anorak yelek, iş yeleği, safari yelek, şapka, bere, kaşkol. İş önlüğü, fırıncı önlüğü kargo pantolon kareli bayan iş önlüğü, ikaz yeleği, reflektörlü mont, baret, kep ve daha birçok ürünü, ürün gruplarının arasında sayabiliyoruz. iş elbisesi satan firmalar arıyorsanız doğru adrestesiniz.